מי אנחנו

image1

 עמותת הילוש היא יוזמה הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם נאמני מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל, במטרה לשפר ולחזק את חיי השגרה במחלקת אונקולוגיה ילדים. חברי הצוות העובדים בהתנדבות מלאה, מצליחים בעזרת תכנון והפקה ללא רבב, ללמוד את כל הפרטים הקשורים להתנהלות המחלקה, במטרה ליצור דרך חדשה בה ניתן יהיה לתרום כספים ולקחת חלק בפעילויות והפרויקטים היכולים לסייע ולהשפיע באופן חיובי על אלה הזקוקים לה ביותר.


עמותת הילוש נוסדה בשנת 2019 ע"י בני משפחת רון לשתי מטרות עיקריות. הראשונה, במישור האישי-משפחתי, על מנת להנציח את זכרה של הילה רון, בת המשפחה האהובה, אחות, דודה ואם, שנפטרה לאחר מאבק קשה במחלת הסרטן בשנת 2016. המטרה השנייה הינה הרצון להחזיר ולו במעט לאנשים המדהימים השייכים למחלקה האונקולוגית תוך כדי נסיון לשפר את חיי הילדים הנלחמים במחלה ואת חיי בני המשפחה המלווים ותומכים בהם.

מה אנחנו עושים

פרויקטים יעודיים

image2

  בשיתוף עם צוות המחלקה האונקולוגית ועמותת נאמני שניידר, יבחרו פרויקטים היכולים לשפר את סביבת המחלקה, כולל לדוגמה חידוש חדרי המרכז החינוכי, שדרוג חדרי המתנה, חידוש חדרי הטיפולים האלטרנטיביים ועוד.

יוזמות אנשי הצוות

image3

 יוזמות שתופעלנה בשיתוף עם האחות הראשית במחלקה האונקולוגית ואנשי מפתח נוספים בצוות על מנת לשפר את חיי השגרה של חברי הצוות ובני המשפחה. לדוגמה, תיבת מזומנים שתאפשר לצוות העובדים לעקוף את הבירוקרטיה בעת מצבי חירום כגון הזמנת מוניות, שירות בייביסיטר למשפחות וכד',  ביקורי בית ע"י חברי הצוות, פעילויות שמחוץ לתוכנית הלימודים, אירועים עבור צוות האחיות ועוד. 

פעילויות במרכז החינוכי

image4

 פעילויות ואירועים יתוכננו ויופקו בקפידה במטרה להעשיר את חיי הילדים במחלקה. לדוגמה סמינר בישול רב יומי שבסופו יופק ספר מתכונים שהילדים יצרו, לימודי מוזיקה, ימי צילום ועוד. 

כיצד לתרום

להלן הוראות לתרומה באמצעות העברה בנקאית.


כמו כן - על מנת לתרום דרך אתר האינטרנט של נאמני שניידר, לחצו כאן.

צור קשר

רוצה להיות מעורב? אנא מלא את הטופס להלן ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.